Günümüzde yaşamımız, geçmişe oranla daha hızlı. Bilgiye erişim teknik olarak çok kolay ancak bilgi kirliliği son derece yüksek seviyede.

Önümüze hedef olarak konulan batılılaşma, bir yandan demokrasi, insan hakları, ekonomik büyüme, özetle refah demek olsa da, öte yandan referans gruplarımızın daralması, bireyselleşme, bencilleşme ve yalnızlaşma demektir.

Bu süreçler içinde kişi, yaşamını kaliteli hale getirebilmek için kendine dönmeli ve hayatta kalabilme yeteneklerini geliştirerek mutlu, huzurlu ve başarılı bir hayat sürebilmenin adımlarını atmalıdır.

Öte yandan yaşam boyu eğitim kavramı literatüre girmiş ve uygulanır olmuş durumdadır. Gerçek zamanlı ses ve görüntü aktarımı altyapısına sahip olan bir kurum uzaktan eğitim için hazır durumdadır ve eğitmenleri, konuları ve tabi ki kişiye olan maliyeti kabul edilebilir biçimde pozisyonlanmış ise sistem çalışmaya başlar.

İşte tam bu noktada “kendinicin.com” platformunu tasarlayan ekibimiz, izleyici sınırlaması olmaksızın gerçek zamanlı canlı yayın ve VOD altyapısı ve “kendin için” kavramı etrafında toplanan eğitmenleri ile gelişim hedefi olan tüm katılımcılara düşük maliyetli, verimli ve nitelikli eğitimler sunmak için yola çıkıyor.

Yayın Üst Kurulu

Eğitmenler

Çözüm Ortakları

Destekçiler

Bu e-posta adresi zaten kullanılmakta!