5 Haziran 1984 de Gazimagosa’da doğan Cengiz Soykök, çocukluk yıllarını doğduğu şehirde geçirip ilkokulu İstanbul’da tamamlamıştır. Ortaokula ise KKTC’ye dönüp Girne bölgesinde başlamıştır.

 

Okul yıllarında daha fazla iş merakı yüzünden okuldan ayrılıp erken yaşta iş hayatına başlamıştır. 1996 yılında başladığı iş yaşantısına elektronik ve uydu sistemleri üzerine edindiği tecrübe ve merakı sayesinde kısa sürede başarılı bir eleman olmuştur. 16 Haziran 2002 de evlenip yuva kuran Cengiz Soykök şu an bekar ve 2 erkek çocuk sahibidir.

 

Bununla birlikte kendi işini kurma kararı alıp iş yaşantısına kendi yön vermek istemiştir. İş hayatında hep yeni arzular içerisinde olduğu için devamlı yeni iş yolları ve farklı kararlar almıştır. 2003 yılında kurduğu elektronik işinin yanına bir de araç modifiye firması ekleyen Cengiz Soykök aynı zamanda 2007 – 2008 yılları arasında emlak sektöründe de aynı başarılara imza atmıştır.

 

2007 yılından itibaren aldığı eğitim ve edindiği kurumsal iş hayatı bilgisini kişilere aktarma isteği ile kişisel gelişim yoluna girmeye karar verip bu dalda gerekli olan eğitimleri ve sonrasında eğitimcinin eğitimi programını da başarıyla tamamlayıp şu an aktif olarak İstanbul’da uluslararası eğitmenlik ve kişiye, kurumlara özel koçluk, danışmanlık yapmaktadır. Şu anda kişisel gelişim ve başarı üzerine bir de kitap yazmaktadır.

Bu e-posta adresi zaten kullanılmakta!