Uluslararası sertifikalı Üst Düzey Yönetici, Liderlik ve Takım Koçudur.

Üst düzey yöneticilik yaptığı dönemde aldığı bir eğitim sırasında koçluk ile tanışmış, yaşama bakış açısı ve bireysel vizyonuna birebir uygun olduğuna inandığı koçluğu ve eğitimciliği kendine yeni bir kariyer olarak seçmiştir.

Koçluk alanındaki eğitimlerini , ICF (International Coach Federation) tarafından onaylanmış, uluslararası  koçluk okulu Adler Learning International Koçluk Okulu’nda  Prosfesyonel Sertifikalı Koç Programı’nı bitirmiştir. Ardından aynı okulda ileri düzeyde koçluk eğitimini tamamlamıştır.

Aslı Poyrazoğlu, Trakya Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Pazarlama, Ulaşım, Madencilik sektörlerinde hizmet veren ulusal ve uluslar arası şirketlerde Finans & Muhasebe alanlarında yöneticilik yapan Poyrazoğlu SMMM’dir.

İnsanların potansiyellerinin farkına varmalarını, iş yaşamlarında daha verimli sonuçlara ulaşmalarını ve hayallerini gerçekleştirmelerini hedefleyen, başarılı ve mutlu iş gücüne inanmaktadır.

Özel sektörde bugüne kadar biriktirmiş olduğu deneyimlerini koçluk, eğitmenlikle ve konferanslar ile birleştirerek  hem bireysel hem de kurumsal alanda kariyerine devam etmektedir.

ICF Türkiye iç  mesleki düzenleme kurulu üyesi olan Aslı Poyrazoğlu, Koçluk çalışmalarına ek olarak As Leader bünyesinde İletişim, Liderlik, Koçluk alanında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

Bu e-posta adresi zaten kullanılmakta!