Uluslararası Koçluk Federasyonu unvanına ( PCC,  Professional Certified Coach) sahip Üst Düzey Yönetici, Liderlik ve Takım Koçudur.

İş yaşamı sürecinde ekiplerini yetiştirmek, liderlik özelliklerini güçlendirmek amacıyla katkı sağlayan ve geliştiren bir yönetici profili çizen Naci Demiral, koçluk eğitimlerini, ICF (International Coach Federation) tarafından onaylanmış, uluslararası  koçluk okulu Erickson College International’dan almıştır.

Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği – ICF Türkiye Başkan Yardımcı olan Naci Demiral, Koçluk çalışmalarına ek olarak  As Leader Liderlik Okulu (www.asleader.com) bünyesinde liderlik ve koçluk alanında eğitimler ve konferanslar vermekte, iş dünyasına yönelik dergilerde yönetim, liderlik ve koçluk kavramlarına ilişkin yazıları ile birikimini paylaşmaktadır.

Naci Demiral, Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Pazarlama Bölümü’nde Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

İş hayatına hızlı tüketim ürünleri/içecek sektöründe başlayan Naci Demiral, daha sonra aydınlatma, perakende ve tekstil/mağazacılık sektöründe uluslararası firmalarda profesyonel yönetici olarak kariyerini sürdürmüştür.  Liderlik ve yönetsel başarılarının yanı sıra, bu kurumlarda fark yaratan değişim ve gelişim projelerinde, proje yöneticisi olarak yer almış ve katkılarından dolayı çeşitli başarı ödülleriyle onurlandırılmıştır.

Seyahat etmek ve proje konulu belgesel fotoğraf çekmek hayatında önemli bir yer tutmaktadır.

Sohbet (1)
Bu e-posta adresi zaten kullanılmakta!