Uluslar arası sertifikalı Üst Düzey Yönetici, Liderlik ve Takım Koçudur.

Profesyonel Koçluk sertifikasına sahip olan Nurşen Kaya, koçluk alanındaki eğitimlerini Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) akredite okullardan biri olan  Erickson  Coaching College’da almıştır.

Nurşen Kaya, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret Yönetimi bölümünde öğrenim görmüş  ve öğrenmenin sonsuzluğuna inanarak, halen  İstanbul Üniversitesi Eski Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünde Klasik Filoloji eğitimine devam etmektedir.

Kariyerine Reklam ajansında Müşteri ilişkilerinde başlamış daha sonra reklamveren ve medya tarafında devam etmiştir. Perakende, Tekstil, Medya, Beyazeşya, Ayakkabı ve reklam  sektörlerinde marka yönetimi, müşteri ilişkileri, satış, pazarlama, organizasyon gelişimi yönetimi konularında orta ve üst düzey yöneticilikler yapmıştır. Yurtiçinde bilişim,  Eğitim Danışmanlık şirketleri yurtdışında ise entertaiment şirketlerinin kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Koçluk ile Newyork’da yaşadığı dönemde tanışmış ve çalışmalarına başlamıştır. Profesyonel iş yaşamında ekip yönetimi, motivasyon  arttımı, maximum potansiyel kullanımı, yöneticlik ve liderlik becerilerinin  farkındalığı, ikna, sunuş teknikleri, öngörü, vizyon ve hedef konularında her zaman öncelikli olarak gelişmeye çalışmaya ve ekiplerini de bu bakış açısıyla çalıştırmaya verdiği önemle Koçluk çalışmalarına adım atmıştır. Profesyonel hayatta edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeleri, almış olduğu yurtiçi ve yurtdışı eğitimleri,  kurmuş olduğu  şirket tecrübeleri ve edindiği tüm sosyal, iş ve özel yaşam tecrübelerini birleştirerek  gelmiş olduğu  dönemde bireylere ve kurumlara kariyer, yönetici, takım, ilişki ve sistem yönetimi  koçluk  çalışmaları yapmaktadır. Koçluğun yanısıra çalışmalarına sistemsel bakış açısıyla yaklaşmakta ve kurumları ve kurumlardaki kişilere sistem ve organiasyonel bakış açısı çerçevesinde değerlendirme çalışmaları yapmaktadır.

Yaşam mottası, öğrenmek, öğretmek, gelişmek, paylaşmak, sevgi, saygı  ve cesaretle kendi hayatının sorumluluğunu almak olan Nurşen Kaya, farklı kültür ve yapıları görmeyi sevdiğinden dolayı en önemli hobileri arasında seyahat etmek gelmektedir. Golf, Tenis, Dalış, Dans, Bisiklet, Motorsiklet kullanmak, Puzzle ve Fotoraf  zaman ayırdığı  diğer hobileridir.

Nurşen Kaya, Uluslararası Koçluk Derneği (ICF)  İç düzenleme kurulu ve Pazarlama kurulu üyesidir.

Bu e-posta adresi zaten kullanılmakta!