HORIZONISTANBUL genç yaşamları şekillendirir.
 
 
 
HorizonIstanbul Eğitim ve Danışmanlık yurt dışında ve yurt içinde okumak isteyen öğrencilere ve ailelerine  hizmet eden bir eğitim, koçluk ve danışmanlık kurumudur. Bu departmanlar birbirlerini desteklemek amacı ile eşzamanlı olarak 1996 da kurulmuştur ve günümüze kadar yurt içinde ve yurt dışında okuyan yüzlerce lise öğrencisiyle çalışmıştır. İstanbul’da bulunan diğer danışmanlık ofisleri ile karşılaştırıldığında, HorizonIstanbul titiz ve profesyonel eğitim ve danışmanlık programı ve öğrenci başarıları ile fark yaratmaktadır. Kadrosunda bulunan eğitim danışmanları kendilerini deneyimli, verimli, pozitif, ahlaklı ve hırslı profesyonel yol göstericiler olarak tanımlıyorlar. 
 
 
HorizonIstanbul Danışmanlık öğrencilere hazırlık süreçlerinde kendilerini geliştirmek ve bilinçli seçimler yapabilmek için sayılı hizmetler sunmaktadır. Danışmanlık merkezi yurt dışında ve yurt içinde okumak isteyen öğrencilere rehberlik sağlamak üzerine odaklanır. Danışmanlarımız, öğrenci ve velileri Amerika, Kanada, Avustralya, İngiltere, diğer Avrupa ülkelerinde ve Türkiye’de bulunan okullar hakkında bilgilendirirler. Öğrenciler için en uygun okul listesini oluşturan profesyonel danışmanlar başvuru süreçleri boyunca öğrencileri ile bireysel olarak ilgilenirler. 
 
HorizonIstanbul Eğitim ve Koçluk Merkezinde ise bireysel ilgi odak noktasıdır. Kurumumuz öğrencilerin bireysel eğitim programlarını ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine özel olarak programlayabilmektedir. Eğitim ekibimiz takım ruhu taşıyan, akademik ve profesyonel donanımı yüksek bir gruptan oluşmaktadır. Birebir verilen TOEFL SAT ACT IELTS, IB, AP, GRE ve GMAT dersleri alanlarında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. 
 
HorizonIstanbul öğrencileri eğitim danışmanlarından aldıkları bireysel ilgi ve koçluk seanslarının tadını çıkararak geleceğe olan adımlarını bilinçli bir şekilde atmaya başlarlar. 
 
 
Sizin geleceğiniz bizim geleceğimiz.......

Eğitmenler

  • Yasemin Erseven
  • Ceren Yucad
Bu e-posta adresi zaten kullanılmakta!