İstanbul dünya standartlarında bir tiyatroya kavuştu.
İstanbul’daki konumu, bulunduğu yapı, sunduğu konfor ve sahip olduğu teknolojiyle benzersiz bir gösteri merkezi: Trump Towers Tiyatro Mecidiyeköy şimdi sanatın da merkezi!


İstanbul’un en önemli ulaşım merkezlerinden biri olan Mecidiyeköy, muhteşem gösteri ve oyunlara ev sahipliği yapan Trump Towers Tiyatro ile şimdi, sanatın da merkezi. Metro ve metrobüsle direkt bağlantısı, diğer ulaşım olanaklarına yakınlığı, yüksek kapasiteli otoparkıTrump Towers Tiyatro’yu İstanbul’un en kolay ulaşılır sanat merkezi yapıyor. 

Dünya standartlarında konfor ve teknik altyapı ile hayata geçirilen Trump Towers Tiyatro’da izleyiciler, 507 konforlu koltukta, modern ses, ışık ve mekanik sistemleriyle desteklenen sahnede, yeme-içme, dinlenme ve özel ihtiyaçlar için tahsis edilmiş fuaye alanında, eşsiz bir tiyatro deneyimi ve keyifli izleme ayrıcalığı yaşıyorlar. 

Trump Towers Tiyatro, kiralama yapılırken teknik ekipman ihtiyacının karşılanması ve teknik personel hizmeti verilmesi, kulis, sahne ve teknik masadaki altyapı ve donanımın eksiksiz olması gibi özellikleriyle, oyun düzenleyenler ve oyuncular için de mükkemmel bir çalışma ortamı sunuyor.

Bu e-posta adresi zaten kullanılmakta!