FELSEFEMİZ -

 

Sanskrit dilinde Yoga Evi anlamına gelen YogaŞala’nın amacı İstanbul ve Ankara’nın karmaşık hayatında insanların gelip yoga yapacakları, nefes alacakları ve bedenleriyle barışacakları bir ortam ve toplum yaratmaktır.

 

YogaŞala’da farklı seviyelerde ve eklektik yoga tarzlarında verilen dersler, kurslar ve birebir dersler verilmektedir. Şu anda mecvut derslerimiz Vinyasa Akış, Aştanga, Kundalini, Şivananda, Hatha, Iyengar ve Yin Yoga olup aynı zamanda da Hamile Yogası, Pilates ve Çocuk Yogası derslerimiz de vardır. Eğitmenlerimiz zeki sıralamalara odaklanarak duruşlar arasında geçerken nefes ve hareket ilişkisini vurgular. Bu uygulama ile bedende güçlenme ve esneme gelişirken zihin dinginleşir. Amacımız öğrencilerin kendileri ile ilgili farkındalıklarını, odaklanmalarını ve sağlığını geniş bir yoga yelpazesi sunarak geliştirmektir. Biz bunu sevgi, şevkat, bir macera tutkusu ve bireyselliğe saygı ile yapıyoruz. Her biri sertifikalı ve farklı deneyimdeki hocalarıyla YogaŞala hem başlangıç hem de daha ileri öğrenciler için en yüksek kalitede eğitim sunmaktadır.

 


YOGAMIZ

 

Ebedi uygulamayı modern zamanlara taşımak...

 

Eski ve ebedi Yoga geleneği 5000 yıldan fazla bir süredir öğretmenden öğrencisine aktarılagelmektedir. Biz bu geleneği studyomuza tüm Yoga okullarından ve hayatlardan gelen hoca ve öğrencileri açık kollarla ve bir topluluk hissiyle kucaklayarak sürdürüyoruz. YogaŞala’nın özünü ilk elden Yoga’nın zevkini ve gücünü deneyimlemiş heyecanlı ve bağlı hoca ve çalışanlanlar oluşturur. Öğrencilerine hizmet amacıyla ortak bilgelik ve adaklarını, yıllardır süregelen uygulama ve eğitimlerini, açık kalplerini, şevkatlerini ve yaratıcılıklarını her gün derse taşırlar. Ve bunu neşeyle yaparlar.

 

Yoga pek çok kişi için pek çok şey olabilir. Zindeliktir, sağlıktır, rahatlamadır, değişimdir, yeni olasılıklara açılımdır, toplumdur. İşte bu yüzden YogaŞala tüm Yoga türlerini kucaklayan açık be eklektik bir okul oluşturmuştur. Farklı öğrenci kitlelerimizin ihtiyaçlarıyla ve harika hocalarımızın yaratıcılıklarıyla uyumlu olacak şekilde sürekli kendimizi geliştirerek size sunduklarımızı genişletmekteyiz. YogaŞala’da her biri YogaŞala yaklaşımının simgeleri olan ‘güvenli, şevkatli ve hünerli öğretiler’in tümünü içeren farklı stilllerde dersler bulabilirsiniz.

Bu e-posta adresi zaten kullanılmakta!